Servis ZO


Zde uvedené příspěvky slouží jako servis základním organizacím a členům odborového svazu. Protože občas dochází ke zneužití služeb třetích stran, zejména v právním poradenství jsou některé příspěvky přístupné pouze po získání hesla na Odborovém svazu, případně u předsedy základní organizace.

Partnerství s ÚAMK

Kdo jiný, než „žlutí andělé“ z ÚAMK, kteří jako jediní v České republice spolehlivě zajišťují komplexní služby mobility motoristům, by měl být partnerem odborářů z Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství? Využijte výhody jejich členské karty na jméno s 25% slevou a tankujte se slevou a s jakýmkoliv vozem zrovna pojedete na síti smluvních čerpacích stanic. Zároveň čerpejte další výhody členské karty, které s takovou slevou nikde jinde nedostanete.
Bližší informace obdrží základní organizace prostřednictvím e-mailu.

Pozor změna !!!Od 1. listopadu 2021 dochází ke změně sídla a poštovní adresy pro doručování!

Odborový svaz bude k tomuto datu bude sídlit na níže uvedené adrese, tj. v hotelu Olšanka 2. patro.

Prosíme, abyste veškerou poštu od 1.listopadu zasílali na tuto adresu. Všechny telefonní kontakty a adresy elektronické pošty zůstávají nezměněny.

Příspěvek na bydlení

Sdružení nájemníků ČR (SON), se kterým má náš odborový svaz letitou spolupráci, nabízí informaci ohledně příspěvku na bydlení, který v současné době využívá velmi málo domácností a které na tento příspěvek mají nárok. Více zde.

SON prispevek na bydleni

Kolegyně, kolegové, po delší pauze je opět nabízená možnost krátkodobého ubytování na Černém Mostě. S podmínkami se můžete seznámit v odkazech Zásady a Podmínky, které vstupují v platnost 1.7.2021.
CM_zasady2021
CM_pokyny2022

Bližší informace získáte na sekretariátu OS.

Aktualizujte si platby a platební symboly na rok 2022
Platby_a_symboly_2022

Adresář OS ve formátu pdf
AdresarOS_01_2022

Ke stažení

Žádost o příspěvek v případě dlouhodobé dočasné pracovní neschopnosti člena odborové organizace OS
SPF__DPN_2016

Zásady sociálně podpůrného fondu OS, platnost od 1.1.2022
ZásadySociálníFond_2022

Doporučení právní pomoci, vzor je možno stáhnout ve formátu pdf
DoporuceniPravniPomoci2022

Pojištění 2023

Kolegyně a kolegové, odborový svaz pro rok 2023 úspěšně sjednal pojistné smlouvy pro naše členy za stejných podmínek i se stejně vysokým pojistným jako v roce 2022. Jedná se o pestrou nabídku smluv od pojištění za škody způsobené zaměstnavateli při výkonu povolání, pojištění funkcionářů ZO, pojištění pracovní neschopnosti v důsledku nemoci a úrazu a podobně. Celou nabídku obdržely základní organizace OS v průběhu října resp. začátku listopadu 2022.

Cestovní náhrady. Vyhláška 237/2022 aktuální od 20. srpna 2022

o změně sazby základní náhrady za používání silničních motorových vozidel a stravného a o stanovení průměrné ceny pohonných hmot pro účely poskytování cestovních náhrad
Vyhláška č. 237_srpen_2022

Jak založit odborovou organizaci

V odkaze se dozvíte jak na to…

Jak založit u zaměstnavatel odborovou organizaci

Komentáře jsou uzavřeny.